YouTube w nowej odsłonie, czyli recenzje sprzętu surfingowego.

Idąc za ciosem, po ponad trzech miesiącach australisjkiej zimy, wziąłem się w ten weekend za kolejne nagranie, tym razem jednak z czymś bardziej przydatnym, mianowicie recenzją dwóch desek surfingowych.

Mam przyjemność przedstawić wam pierwszą surfingową recenzję całkowicie po polsku:

Póki co odzew jest dobry, dostałem kilka ciekawych podpowiedzi, czekam na kolejne propozycje (również matrymonialne, także dziewczyny, nie wstydźcie się, nie gryzę….przynajmniej do czasu :P) i myślę już o kolejnych, krótszych odcinkach.

Desek mam na szczęście pod dostatkiem, ale nie mogę się już doczekać października, gdyż wrócę na chwilę do Polski i oprócz ślubu przyjaciela będzie na mnie czekała pewna piękność, która w chwili gdy to piszę, jest już prawdopodobnie w drodze do Polski (ze Stanów, blisko granicy z Kanadą – to może podpowie wam trochę aby skojarzyć z pewną wyjątkową firmą, która produkuje odporne i jak mówią ekologiczne deski).

Ale zanim nagram ten specjalny odcinek, postaram się opowiedzieć o tych skarbach, które zdołałam zgromadzić do chwili obecnej w swojej kolekcji. Także przygotujcie się na recenzję soft board’a, single fin’a oraz kilku innych rarytasów…

Póki co, życzę miłego oglądania i jak zwykle, będę wdzięczny za Wasze wskazówki, aby tworzyć jeszcze lepsze filmiki, które będziecie w stanie strawić od początku do końca, na jednym oddechu 😉

Pozdrawiam

Adam

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s